×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳
قشر تلاشگر و خدوم کارگر، مهمترین بخش سرمایه انسانی کشور است

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با صدور پیامی به مناسبت روز کارگر، این روز را تبریک گفت که متن آن به شرح زیر است:

یازدهم اردیبهشت‌ماه و روز جهانی کارگر، فرصت مغتنمی است برای قدردانی از تلاش و کوشش بزرگ‌مردان و زنانی که با دستان پرتوان خود به زندگی معنا و حرکت می‌بخشند و پیشرفت جامعه را با همت خود به ثمر می‌نشانند.

بدون شک، سرمایه اصلی هر کشور، نیروی انسانی آن کشور است و در این میان قشر تلاشگر و خدوم کارگر ازجمله بزرگترین و تأثیرگذارترین بخش‌ها از این سرمایه بزرگ را شامل می‌شوند.

رسول مهربانی‌ها، حضرت محمد صلی‌الله‌علیه‌وآله، بر دست کارگران بوسه می‌زنند تا جایگاه ویژه کار و کارگر را در دین مبین اسلام بر همگان یادآور شوند.

کارگران تلاشگر فولاد مبارکه به‌عنوان بزرگترین سرمایه سازمانی این گروه بزرگ صنعتی همواره به خوبی به ایفای نقش ویژه خود در صنعت کشور پرداخته‌اند و افتخارات متعدد این گروه بزرگ صنعتی کشورمان بی‌شک مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی و خالصانه این عزیزان است و اگر غیرت این جهادگران عرصه صنعت فولاد کشورمان نبود دستاوردهای متعدد و افتخارآمیز اخیر در عرصه تولید و خودکفایی محقق نمی‌شد.

ان‌شاءالله در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری شده است، شاهد اعتلای همه‌جانبه کارگران شریف کشورمان، به‌ویژه خانواده بزرگ فولاد مبارکه و صحت و سلامتی ایشان باشیم.


-----
----------------