×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
«لبخند با امام رئوف» با بیمه تعاون

به گزارش رویداد جدید به نقل ازروابط عمومی بیمه تعاون، به مناسبت ولادت امام رضا (ع) طرح «لبخند با امام رئوف» را برای بیمه های زندگی راه اندازی کرده است.
بر اساس این طرح، تمام افرادی که در بازه زمانی ۵ تا ۳۱ خرداد نسبت به تهیه بیمه نامه زندگی بیمه تعاون اقدام کرده باشند می توانند در قرعه کشی هشت کارت ۵۰۰ هزار تومانی خرید بیمه نامه شرکت کنند.
شایان ذکر است با توجه به برگزاری قرعه کشی به صورت زنده در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام، تهیه کنندگان بیمه زندگی لازم است تا نسبت به دنبال کردن صفحه شرکت به نشانی taavonins_co و taavonlife_ins اقدام کنند.
قابل توجه است که تهیه کنندگان بیمه زندگی تعاون در کنار «پوشش معافیت بیمه‌گزار از پرداخت حق بیمه به علت فوت در اثر حادثه»، «پوشش هزینه پزشکی در اثر حادثه»، «پرداخت خسارت در صورت ابتلا به پنج بیماری خاص شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی قلب باز، سرطان، پیوند اعضای اصلی بدن»، «پرداخت هزینه به بیماران مبتلا به کرونا» و خدماتی چون «پوشش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی و محل کار» می توانند از مزایای معرفی نامه های بیمارستانی و پرداخت خسارت ها بر اساس تعرفه های مصوب نیز برخوردار شوند.


-----
----------------