×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
مدیرعامل پاکسان به عنوان مدیر ارتباط گرا معرفی شد

به گزارش رویداد جدید به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز: از مدیرعامل شرکت پاکسان در گردهمایی گراف دی با شعار روابط عمومی معتمد، مدیریت مقتدر تقدیر به عمل آمد.

به گزارش پاکسان نیوز، در چهارمین دوره برگزاری گردهمایی گراف دی با عنوان «روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی» که روز ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ سال جاری در سالن همایش های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری  برگزار شد از حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان به عنوان مدیر برتر ارتباط گرا تقدیر به عمل آمد.

در این گردهمایی حسن بقائی، مدیرعامل شرکت پاکسان به عنوان مدیر ارشد ارتباط‌گرا برگزیده و با اعطای تندیس گراف‌دی تقدیر شد.

حامد کریمی مدیر روابط عمومی شرکت پاکسان با اعلام این خبر گفت: در چهارمین گردهمایی گراف دی که با شعار روابط عمومی معتمد، مدیریت مقتدر، برگزار شد دکتر بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان  با کسب حداکثر امتیاز به عنوان یکی از برگزیدگان این گردهمایی انتخاب و معرفی شد.

وی با اشاره به معیارهای مد نظر برگزارکنندگان این گردهمایی افزود: این همایش با هدف ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط گرا، برگزار شد و مدیر عامل شرکت پاکسان به واسطه تعامل مطلوب با واحد روابط عمومی و تعریف و تبیین مسیر حرکتی مناسب در این حوزه توانست جزء ۹ شرکت حائز رتبه در این دوره، امتیازهای لازم را کسب نموده و در لیست منتخبین این همایش قرار بگیرد.


-----
----------------