×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
منتخبین قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی مشخص شدند

به گزارش رویداد جدید به نقل از  روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر سه شنبه، بیست و سوم فروردین ماه ۱۴۰۱، مراسم قرعه کشی یازدهمین دوره جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون برگزار شد.
در این قرعه کشی از میان خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در اسفندماه ۱۴۰۰، ۵ نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.
بر این اساس، محمد اسلامی از یزد، شهره جهاندیده لاکمه سری از رشت و جعفر حویزئی از اهواز، سه برنده مچ بند هوشمند و علی محمد رشیدی زاده از یزد و نسترن قوی تن از اردبیل، برندگان ۲ تبلت هوشمند جشنواره اسفندماه بیمه زندگی بیمه تعاون شدند.
جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت؛ همچنین دوره جدید جشنواره های بیمه های زندگی سال ۱۴۰۱ نیز به زودی آغاز خواهد شد.
این جشنواره دارای سه بخش شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب بوده که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده بود.
شایان ذکر است که در این جشنواره، شرکت کنندگان براساس میزان سرمایه خریداری کرده بیمه نامه خود و به ازای هر ۵۰ هزار تومان یک امتیاز شرکت در قرعه کشی دریافت کردند.
قابل توجه است که این جشنواره تا پیش از قرعه کشی اسفندماه، ۵۱ برگزیده داشته که از این بین گیلان با ۱۶ برگزیده؛ شیراز و اهواز با ۶ برگزیده؛ تبریز با ۵ برگزیده؛ گرگان با ۳ برگزیده؛ زنجان با ۴ برگزیده؛ اصفهان، البرز و کرمان با ۲ برگزیده بیشترین سهم جوایز را به خود اختصاص داده بودند.
همچنین سمنان، اردبیل، اراک و یزد نیز هر کدام با یک برگزیده، دیگر استان هایی بودند که در جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون موفق به کسب جایزه مچ بند هوشمند و تبلت شدند.


-----
----------------