×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۴۰۲
مهدی کامیار سرپرست معاونت طرح و توسعه شرکت نفت ایرانول شد

 به گزارش رویداد جدید به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول در مراسم معارفه معاون طرح و توسعه ایرانول که برای نخستین بار در ساختار سازمانی این شرکت ایجاد شده است، دکتر مومنی با تاکید بر اهمیت توجه به تحقیق و توسعه دانش بنیان با استفاده از ظرفیت های دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان ، ایجاد بستر لازم برای ارائه خدمات تخصصی در کنار تولیدات دانش محور را از جمله انتطارات جدی از این معاونت بر شمرد. کامیار دانش آموخته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین دانش آموخته دوره مدیریت تکنولوژی از کشور چین می باشد.

در سوابق اجرایی او عضویت در کمیسیون تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیریت طرح های توجیهی فنی و اقتصادی و پروژه های انتقال تکنولوژی و مشاوره فنی در پروژه های صنایع نفتی دیده می‌شود.

متن حکم سرپرست ایرانول به شرح زیر است: نظر به تجربیات ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی بدینوسیله شما را به عنوان سرپرست معاونت طرح و توسعه شرکت نفت ایرانول منصوب می نماید. التفات خاصه به تحقیق و توسعه دانش بنیان، مبتنی بر نیاز های شرکت در پیشرفت های فناورانه دنیای امروز در این صنعت، که مورد انتظار مقام معظم رهبری در سال جاری است، اهتمام ویژه آن معاونت خواهد بود تا با عنایت حضرت پرودگار، از ظرفیت های استفاده نشده این شرکت و این صنعت در جهت پیشرفت هر چه بیشتر کشور استفاده شود.

-----
----------------