×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
نشست مشترک مدیرامور شعب و مشاور بازاریابی مدیر عامل با نمایندگان تهران

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بیمه میهن؛ در این جلسه سیدکاظم ملکوتی مشاور مدیرعامل در امور بازاریابی ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از تلاش های نمایندگان در پیشبرد امور شرکت، سیاست ها و اهداف کلان مد نظر شرکت را در خصوص فعالیت حرفه ای نمایندگان و شبکه فروش بیمه تشریح و بر بهبود عملکرد و ارتقای جایگاه بیمه میهن در سال پیش‌رو تأکید کرد.
مشاور مدیرعامل در امور بازاریابی، نمایندگان را در صف مقدم ارتباط با مردم دانست و از آنان خواست همواره با افزایش دانش و توان علمی و حرفه ای خود، ضمن تکریم بیمه گذاران، با برخورد خوش و مناسب بهترین مشاوره و خدمات را به مشتریان ارائه دهند و اهداف بیمه میهن را در مقطع پیش رو به طور کامل محقق سازند.
رحمت خسروی سرپرست مدیریت امور شعب، شبکه فروش و بازاریابی نیز به تشریح سیاست ها و برنامه‌های جدید شرکت و دیدگاهها و انتظارات خود از نمایندگان پرداخت. وی گفت سیاست مدیریت ارشد و تیم جدید مدیریتی حمایت همه جانبه از نمایندگان و تقویت و توانمندسازی شبکه فروش با هدف برون رفت از وضعیت فعلی است.
سرپرست مدیریت امور شعب و شبکه فروش مهمترین عوامل موفقیت شبکه فروش را هماهنگ بودن با مدیران ذیربط شعب و ستادی عنوان کرد و اجرای دقیق قوانین و مقررات بیمه ای و دستورالعمل های صادره از ستاد را اصول حرفه ای فروش دانست و بر رعایت کامل و دقیق آنها تأکید کرد.
وی همچنین در خصوص برنامه های آموزشی تدوین شده برای شبکه فروش در راستای ارتقا سطح دانش فنی و بازاریابی شبکه فروش توضیحاتی ارائه کرد و اطمینان داد با توجه به ظرفیت شرکت و مشتریان بالقوه ای که وجود دارد نمایندگان می توانند با رعایت اصول حرفه ای و همسویی با سیاستهای کلان شرکت به موفقیت های چشمگیری در حوزه فروش دست یابند.
در ادامه این نشست، نمایندگان نیز به بیان نقطه نظرات و چالش‌ها پیش‌رو در تحقق اهداف ترسیم شده و برنامه‌های شرکت پرداختند و ضمن بیان خواسته های خود، رسیدگی و تأمین آنها را خواستار شدند.
در پایان آقایان ملکوتی و خسروی ضمن ارائه راهکارها و رهنمودهای لازم جهت رفع مشکلات و چالش‌های پیش‌روی نمایندگان، اظهار امیدواری کردند که با همدلی و همراهی آحاد کارکنان، بیمه میهن در دوره جدید شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون باشد.


-----
----------------