×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
واحد بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی «طلای موته» برتر شد

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، پرهام خواجه‌پور، درباره ممیزی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE) واحدهای تابعه شرکت ایمپاسکو گفت: این ممیزی شامل ارزیابی زیر ساخت های مدیریت HSEE، ارزیابی ریسک، آتش نشانی، اورژانس، واکنش در شرایط اضطراری، جلسات حفاظت فنی، بازدید هایvip و کنترل عملیات و محیط زیست است.
وی افزود: مجتمع طلای موته با کسب ۷۵ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز در نظر گرفته شده، به عنوان واحد برتر حوزه HSEE در میان شرکت های تابعه ایمیدرو برگزیده شد.

اقدامات برجسته موته در حوزه HSEE
مدیر واحد بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمپاسکو درباره امتیازات کسب شده توسط شرکت طلای موته گفت: این شرکت از ممیزی ایمیدرو، با کسب رتبه عالی ۳۵ امتیاز دریافت کرد. همچنین، از کل امتیاز، ٢٠ امتیاز مرتبط با رتبه مجتمع در مسابقات آتش نشانی و اورژانس بود که شرکت موته ١٠ امتیاز کسب کرد.
وی ادامه داد: از جمله اقدامات برجسته این مجتمع در حوزه HSEE شامل نصب سنسور های کنترل سیانور و کاشت گیاه بر روی سد باطله (کسب ۱۵ امتیاز) و نیز نصب و راه اندازی سیستم اتوریکلوزر در پست برق ۶۳/۲۰، قطع برق فشار قوی و استقرار مدیریت سبز (کسب ٨ امتیاز) است.

خواجه پور خاطرنشان کرد: در زمینه ارائه گزارش ها و ارائه به وقع آمارهای مورد نیاز، از ۳۰ امتیاز در نظر گرفته، ۲۲ امتیاز از سوی مدیریت ستاد به این شرکت اختصاص یافت.
بنا به این گزارش، مدیر واحد بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمپاسکو و تیم همراه در جریان بازدید از مجتمع طلای موته، از محسن کرمانی، مدیر HSEE این مجتمع تقدیر و تندیس HSEE برتر به شهاب الدین محمد راستانی، مدیر مجتمع طلای موته تقدیم شد.


-----
----------------