×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳
پرتفوی سه ماهه بیمه دانا به حدود هشت هزار میلیارد تومان رسید

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، دکتر رضا جعفری در نشست هم‌اندیشی کارکنان شعب و نمایندگان استان گلستان با بیان اینکه حق بیمه تولیدی این شرکت در سه ماه گذشته از مرز ۷۸۰۰ میلیارد تومان عبور کرده است، اظهار داشت: طی سه ماه اخیر، بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان نیز به حجم سرمایه‌گذاری‌های شرکت افزوده شده که این میزان با بازدهی مناسب در حال سوددهی و افزایش است. همچنین طی سه ماه ابتدای سال‌جاری نیز شاهد رشدی بالغ بر ۳۳۰ درصدی شرکت در شاخص فروش بودیم.
وی با تأکید بر اینکه بهسازی و توانمندسازی سرمایه انسانی دو عنصر مهم و اثرگذار در هر کسب‌وکاری است، به بحث جانشین‌پروری اشاره کرد و از همه مدیران خواست ضمن اعتماد به همکاران خود، آموزش‌های لازم را با هدف جانشین‌پروری و مدیرپروری به آن‌ها ارائه دهند.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، از حوزه فناوری اطلاعات به عنوان یک عنصر مهم، اثرگذار و حیاتی در راستای بقای شرکت یاد کرد و گفت: امروزه بسیاری از سازمان‌ها در جهان فراتر از این حوزه گام برداشته و به سمت هوشمندسازی حرکت ‌کرده‌‌اند. بنابراین، ضروری است صنعت بیمه به ویژه بیمه دانا در راستای هوشمندسازی فعالیت‌های خود گام بردارد.
مدیرعامل بیمه دانا، یکی از اهداف اصلی شرکت در کنار بُعد اجتماعی را توجه به بُعد اقتصادی نامیدند و در این راستا تأکید بر رعایت اصول مدیریت ریسک در فعالیت‌های بیمه‌گری داشتند.
در پایان این نشست، پرویز بَزی به نمایندگی از شبکه فروش بیمه دانا در استان گلستان ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و هیئت همراه، به بیان دغدغه‌ها و مشکلات شبکه فروش در این استان پرداخت.
همچنین در این نشست، دکتر سیدداوود حسینی معاون فنی بیمه‌های اشخاص، فرشید جوان معاون مالی و اقتصادی، کاظم صفرزاد مدیرکل حراست، محسن سیف‌پور مدیر هماهنگی امور شعب و محمد شاهینی رئیس شعبه گرگان نیز حضور داشتند.

در حاشیه این بازدید، رضا جعفری مدیرعامل شرکت سهامی بیمه دانا و سیدرضا نظری مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در خصوص تفاهم‌نامه همکاری و روند اجرایی ثبت‌نام، تعهدات بیمه تکمیلی و ظرفیت مراکز درمانی فرهنگیان دیدار و تبادل‌نظر کردند.
در این نشست مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به رسالت اجتماعی بیمه دانا گفت: ما خود را مدیون معلمان می‌دانیم و این رسالت اجتماعی و دینی ماست که باید در قبال جامعه فرهنگی ادا کنیم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان نیز ضمن تشکر از حضور مسئولان بیمه دانا در این استان گفت: امیدواریم احیاء بیمه تکمیلی فرهنگیان موجب حفظ شان جایگاه معلم و خانواده‌های آن‌ها شده و طبق تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موجب توسعه، پیشرفت و افزایش انگیزه و امیدآفرینی در جامعه گردد.


-----
----------------