×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
پرداخت بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی، صندوق قرض الحسنه شاهد در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ توانست بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار جامعه ایثارگری عضو صندوق قرار دهد.

بر اساس این گزارش تا تاریخ ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۱ صندوق قرض الحسنه شاهد تعداد ۲۵۹۵۷ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ ۱۰/۱۹۳/۰۷۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو پرداخت نموده که نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

این تسهیلات در کوتاه ترین زمان ممکن پس از درخواست اعضای واجد شرایط به روش های مختلف حضوری و غیر حضوری مانند پیک خدمت، پیامک بانک، اینترنت بانک و … پرداخت شده و با توجه به فراهم آمدن بسترهای خدمات الکترونیک طی ۳ سال گذشته، عمده درخواست های ثبت شده در این بخش ترتیب اثر داده است.

صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان یکی از قدیمی ترین صندوق های قرض الحسنه تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران افتخار دارد بر اساس منشور ارزش خود، در راستای ترویج فرهنگ الهی قرض الحسنه، با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر عضو، مطلوب ترین تسهیلات مالی را در کوتاه ترین زمان برای توانمند سازی و ارتقاء سطح کیفی زندگی ایشان اعطاء نماید.


-----
----------------