×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳
پیام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت روز کارگر

 به گزارش رویداد جدید به نقل از سایپانیوز، در پیام محمدعلی تیموری؛ مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا آمده است:

 یازدهم اردیبهشت ماه؛ روز جهانی کار و کارگر را به کارگران خدوم و زحمتکش ایران اسلامی به ویژه جامعه بزرگ کارگری گروه خودروسازی سایپا، تبریک عرض می کنم؛ بدون تردید، نقش مهم و تاثیرگذار کارگران گروه خودروسازی سایپا در پیشبرد اهداف و توسعه صنعت خودرو کشور بی بدیل و انکارناپذیر است.

از این رو امیدوارم در سالی که به «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام گذاری شده است، کارگران این مجموعه هم راستا با شعار سال و منویات مقام معظم رهبری، تلاش مضاعف داشته باشند تا بتوان در مسیر رشد و تعالی صنعت خودرو گام های محکم تر و اساسی تر برداشت.

گروه خودروسازی سایپا، با برخورداری از کارگران دلسوز و متعهد، تلاش می کند که نقش خود را در کمک به اقتصاد ملی و ایجاد اشتغال به نحو مطلوب ایفا کند. بدین جهت در سایه همراهی، همدلی و مشارکت بین کلیه بخش های گروه خودروسازی سایپا،  مجموعه های تابعه، زنجیره تولید و خدمات پس از فروش می توان در راستای تحقق اهداف ترسیم شده، حرکت کرد.

رجاء واثق دارم که با روحیه جهادی در فرهنگ جامعه کارگری کشور، دستاوردهای ارزشمند و غرور آفرینی حاصل و صنعت خودرو کشور که سال ها مورد شدیدترین تحریم ها واقع شده است، سربلند شود و رضایت کامل مردم از خودرو ایرانی به دست آید.

ضمن تبریک مجدد روز جهانی کاروکارگر، از درگاه خداوند متعال، برای همه کارگران عزیز کشورمان سلامتی و موفقیت روزافزون مسالت می کنم.

                                                                                                                   محمد علی تیموری

                                                                                   مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا


-----
----------------