×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
کادر درمان تأمین‌اجتماعی، سهمی ارزشمند در مهار بیماری کرونا داشتند

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی در نخستین روز پس از صفر شدن آمار مرگ‌ومیر ناشی از کرونا، برای دیدار با کارکنان بخش درمان این سازمان و تجلیل از تلاش‌های آنان در مهار این بیماری، به بیمارستان شهید دکتر فیاض‌بخش که از بیمارستان‌های ملکی این سازمان در تهران و از مراکز اصلی ارائه خدمات به بیماران در دوران شیوع کرونا بود، رفت.

براساس این گزارش، دکتر موسوی پس از عیادت از بیماران و در گفت‌وگو با کادر درمان این بیمارستان، گفت: توفیق نظام سلامت کشور در به صفر رساندن آمار مرگ‌ومیر کرونا، افتخاری بزرگ برای همه دست‌اندرکاران و کادر درمان کشور است که با تلاش‌های جهادی خود در دوران شیوع این بیماری منحوس، بار دیگر کارآمدی، رشادت، ایثارگری و فداکاری خود را بر همگان عیان ساختند.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، ضمن تبریک این دستاورد ارزشمند به مردم و کادر درمان و سلامت کشور، افزود: لازم است از تلاش مجاهدانه و صادقانه یکایک کارکنان بخش درمان تأمین‌اجتماعی که سهمی بزرگ و انکارناپذیر در تحقق این دستاورد عظیم ملی داشتند و در راه صیانت از سلامت مردم، حدود ۳۹ شهید نیز تقدیم اسلام و مردم شریف ایران کردند، قدردانی نموده و یاد و خاطره همکاران شهیدمان را گرامی دارم.

دکتر موسوی همچنین در نشستی با پزشکان بیمارستان شهید فیاض‌بخش، گفت: پزشکان، پرستاران و کادر عزیز درمان سازمان تأمین اجتماعی به بیش از ۳۰۰ هزار بیمار کرونایی خدمت‌رسانی کردند و با ایثار و مجاهدت خستگی‌ناپذیر، دین خود را به ملت شریف ایران و بویژه کارگران و بازنشستگان عزیز که ولی‌نعمتان ما هستند، به بهترین نحو ادا کردند. همکاران حوزه درمان سازمان تأمین اجتماعی با افتخار و سربلندی حماسه‌ای ماندگار خلق کردند. همه ما قدردان زحمات و از خودگذشتگی این عزیزان هستیم و وظیفه خود می‌دانیم که با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات در اختیار، شرایط مناسب‌تری را برای کار و خدمت‌رسانی این عزیزان فراهم نمائیم و چالش‌های مربوط به منابع انسانی را برطرف کنیم.


-----
----------------