×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۵ اسفند , ۱۴۰۲
حضور اعضای هیات مدیره و هیات عامل در غرفه بانک ملی ایران در بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر صمد عزیزنژاد عضو هیات مدیره و علیرضا گچ پز زاده عضو هیات عامل و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران در راستای توسعه و گسترش همکاری ‌های دو جانبه و ایجاد تعامل بیشتر و مؤثرتر از شرکت های حاضر در این نمایشگاه بازدید و با تعدادی از مدیران صنعت فولاد دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر عزیزنژاد عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با حضور در غرفه بانک در این نمایشگاه با بیان این که بانک ملی ایران در شبکه بانکی از امکانات و توانمندی های منحصر به فردی برخوردار است، اظهارداشت: ایجاد جذابیت و توجه به نیاز مشتریان بویژه تولیدکنندگان را باید مورد توجه قرار داد .

وی با اشاره به افزایش مشارکت بانک ملی ایران در رونق فعالیت‌های ساخت و تولید داخل، این اقدامات را گامی اساسی در توسعه زیر ساخت های کشور عنوان کرد .

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به ظرفیت های بالقوه این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: بانک ملی ایران با حضور در این نمایشگاه در نظر دارد تا با آماده سازی زیرساخت های اساسی قدم های مثبت و روبه جلویی برای همراهی و توسعه صنعت کشور بویژه صنایع صادرات محور کشور بردارد.


-----
----------------