×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۲

‌آرش صیادی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در گفتگو با وزارت راه و شهرسازی  به تشریح برخی از اقدامات آن شرکت در پاسخگویی به مردم در آن شهر جدید پرداخت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از راه‌اندازی مرکز تماس برای پاسخگویی به متقاضیان مسکن خبر داد و گفت: شرکت عمران شهر جدید پرند به منظور شفافیت و پاسخگویی به مردم و متقاضیان مسکن و رفع سایر مشکلاتی که در حوزه عملکرد شهرهای جدید است مرکز تماس را راه اندازی کرده است. در این مرکز تماس روزانه و میانگین ۲۰۰ پیام پاسخ داده می‌شود.

صیادی ادامه داد: غیرحضوری کردن خدمات از دیگر اقداماتی است که شرکت عمران شهر جدید پرند آن را در برنامه قرار داده است.

به گفته این مقام مسئول از مهمترین اقداماتی که شرکت عمران شهر جدید پرند در برنامه قرار داده است، افتتاح متروی پرند در ماه‌های آتی و همچنین بهره‌برداری از ۲هزار و ۸۰۰ واحد تکمیل شده مسکن مهر است که به زودی تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی تصریح کرد: شهرسازی جامع‌نگر در دستور کار و برنامه‌های شرکت عمران شهر جدید پرند است و این شرکت در اهداف کلان خود ساخت مسکن را در کنار شهرسازی در برنامه قرار داده است.

صیادی همچنین از برنامه قریب‌الوقوع آن شرکت برای نصب دوربین در پروژه‌های در حال اجرای نهضت ملی مسکن در شهر جدید پرند خبر داد و افزود: دوربین‌ها برای تسهیل ارتباط با مردم و ارایه تصویری شفاف از روند اجرای پروژه‌ها به زودی نصب خواهد شد و مورد استفاده قرار می‌گیرد.   


-----
----------------