×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
جذب و بکارگیری نیروی متعهد و توانمند به پویایی سازمان کمک خواهد کرد

 به گزارش رویداد جدیدبه نقل از بانک مسکن هیبنا، در بازدیدی که مدیرعامل بانک وهیات همراه آن از اداره کل گزینش بانک مسکن داشتند؛مرتضی هاشمی رییس آن اداره از نحوه انجام امور گزینشی، وضعیت ساختاری اداره به لحاظ تعداد نفرات، چارت سازمانی و کارکنان استان ها و کسب رتبه اول گزینش بانک مسکن در سیستم بانکی طی دو سال متوالی، گزارشی ارائه کرد.

دکتر شایان با تشکر از زحمات مجموعه اداره کل گزینش، به اهمیت و حساسیت امر گزینش به خصوص در مرحله بدو ورود نیروها اشاره و خاطر نشان کرد: بدون شک جذب و بکارگیری نیروی متعهد و توانمند به پویایی سازمان کمک خواهد کرد و تمامی کارکنان باید در انجام امورات خدا را درنظر بگیریند.

وی ضمن تأکید بر حقوق سازمان، به رعایت حق الناس که تأثیر بسزایی در سرنوشت و آینده افراد مشمول دارد، به برگزاری دوره های آموزشی مستمر و مداوم با استفاده از متخصصین مربوطه جهت بالا بردن سطح آگاهی و تجربه گزینشگران اشاره و بر انجام امور براساس استانداردهای حرفه ای تاکید کرد.

در ادامه دکتر شایان با اشاره به این نکته که تمامی اعمال و رفتار کارکنان گزینشگر در استان ها اعم از نماینده و محقق در دیدگاه سایران، نسبت به جایگاه سازمانی گزینش مؤثر بوده و در معرض قضاوت قرار خواهد گرفت، لزوم نظارت و ارزیابی بیشتر از طرق مختلف، خصوصاً از طریق بازدیدهای استانی را مورد نظر قرار دادند.

مدیرعامل بانک مسکن در ادامه با تأکید بر اجرای قانون و مقررات، به ضرورت حسن خلق و حفظ کرامت انسانی داوطلبین در بدو ورود و کارکنان مشمول، نکاتی را احصاء و اشاره کرد: پاسخگویی به فردی که به هر دلیل با رأی منفی گزینش مواجه شده است باید با در نظر قرار دادن شرایط فرد، به بهترین روش و با سعه صدر توأم با احترام صورت پذیرد.

وی عنوان کرد: در بکارگیری نیروهای ستاد، از کارکنانی که تجربه و سابقه حضور در شعبه را داشته اند استفاده شود، چرا که این امر منجر به درک بهتر مسائل و مشکلات پیرامون کارکنان صف خواهد بود.

در پایان مدیرعامل بانک مسکن ضمن دیدار با معاونت و سایر کارکنان اداره ودر یک گفتگوی صمیمانه به نکات برجسته اداره کل گزینش و کادر جوان و چابک آن اشاره کرد.

برچسب ها :
-----
----------------