×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳
آزادسازی سهام بازنشستگان در بیمه ملت

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بیمه ملت؛ تعداد ۱۳۵ هزارنفر از بازنشستگان کشوری، در سال ۹۵ بخشی از سهام بیمه ملت را به صورت اقساط ۳۶ ماهه خریداری کردند.

بر اساس این گزارش؛ در سال ۱۳۹۵ صندوق بازنشستگی کشوری برای هر یک از بازنشستگان تعداد ۳۵۰۰ سهم بیمه ملت خریداری کرده بود و در حال حاضر سهام این بازنشستگان آزادسازی شد.

این گزارش می‌افزاید؛ سهام بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در اردیبهشت ۱۴۰۰ با اتمام اقساط آن، همچنان در وثیقه صندوق بود و اینک این سهام آزادسازی شده و امکان فروش آن برای بازنشستگان فراهم شده است.

بنا بر این گزارش، بیمه ملت با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری اطلاعات، مشتری‌مداری، به کارگیری مدیران باتجربه و کارشناسان متخصص به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه است.

گفتنی است؛ شرکت بیمه ملت، در سال جاری برای دهمین سال متوالی، موفق به کسب بالاترین رتبه توانگری در بین شرکت‌های بیمه داخلی بر اساس گزارش رسمی بیمه مرکزی شد که این مهم، گویای توانمندی و حرکت صحیح این مجموعه در جهت مشتری‌مداری، شفافیت و ارائه هرچه بهتر خدمات به آحاد جامعه است.