×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
انتشار کتب تخصصی بیمه، توسط بیمه پاسارگاد در استان خوزستان

به گزارشرویداد جدیدبه نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد، این دو کتاب در حوزه قوانین و مقررات بیمه نامه شخص ثالث و بدنه خودرو و اهمیت آن توسط علیرضا طاهری راد رئیس شعبه دزفول به بازار کتاب در استان خوزستان معرفی شد. این کتاب ها طبق نظر سنجی ناشر مورد استقبال فعالان در صنعت بیمه قرار گرفت.

گفتنی است هدف از تهیه و تدوین این کتاب ها؛ ایجاد یک وحدت رویه در رسیدگی به پرونده تصادفات در شرکت های بیمه و نیز فرهنگ سازی در جامعه و آگاهی رساندن عموم مردم از قوانین موجود در بیمه نامه شخص ثالث و بدنه خودرو که امری ضروری و لازم است ، ذکر شده است. همچنین در این کتاب برگزیده ای از قوانین و مقررات بیمه نامه بدنه و بیمه اجباری وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقیله مصوب ۲۰/۲/۱۳۹۵ و نیز برخی از آیین نامه های اجرائی و قوانین مرتبط و همچنین راهنمایی در خصوص طریقه اعلام خسارت ، مدارک مورد نیاز و نهایتأ تکمیل مدارک کلیه پرونده خسارات مالی ، جانی (بدنی) و حوادث راننده مسبب حادثه در شرکت های بیمه و مدارک مورد نیاز و نحوه صدور بیمه نامه شخص ثالث و بدنه به زبانی ساده بیان شده است.

از مشتاقان به کسب معلومات بیمه ای دعوت می شود در صورت تمایل به تهیه کتب مذکور با ناشر مربوطه به شماره های  ۰۹۰۴۶۳۳۲۷۱۱ و ۰۶۱۳۳۳۳۲۴۰۵ تماس حاصل فرمایند.

-----
----------------