×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۲
بیش از هزار دانشجو از ایزوایکو بازدید کردند

 به گزارش رویداد جدید به نقل از خبرگزاری برنا ، این برنامه در بهمن ماه و با ورود اولین گروه بازدیدکنندگان شروع و به مدت یک هفته ادامه داشت که هر روز در قالب گروه های ۱۱۰ تا ۱۳۰ نفری دانشجویی از سه استان مختلف کشور میهمان ایزوایکو بودند.

در این برنامه بالغ بر هـزار دانشجو از استانهای تهران، اصفهان، یزد، کرمان، آذربایجان، خراسان، کرمانشاه، چهارمحال بختیاری، سیستان و بلوچوستان، خوزستان و دیگر استانهای کشور حضور داشتند، که ضمن آشنایی با مجموعه ایزوایکو از گروههای مختلف این مجتمع و پروژه های درحال انجام بازدید کرده و ضمن برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با برنامه های این صنعت در راستای توسعه اقتصاد دریا محور و همچنین مسائل و نکات فنی آشنا شدند.

کارگاه های مختلف برش، خم کاری، جوش و سکشن سازی ، پارکینگهای نوسازی و تعمیرات ، حوض های خشک ایزوایکو ، سایت ساخت سکوهای نفتی و گازی ، سیستم های مختلف از آب گیری و به آب اندازی و اسکله های مجتمع، از جمله بخش‌هایی بود که مورد بازدید دانشجویان قرار گرفت.

لازم به ذکر است که در روند بازدید از هر بخش مجموعه مسئول مرتبط حوزه، دانشجویان را همراهی و ضمن شرح کار آن بخش پاسخگوی سوالات دانشجویان بودند.