×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
طرح جذاب ” دو سر سود ” بانک گردشگری/ دریافت تسهیلات آسان بدون نیاز به ضامن

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، طرح ” دو سر سود ” شامل دو انتخاب برای مشتریان بانک خواهد بود. در طرح اول، مشتری می‌تواند با بازگشایی یک سپرده مدت دار یک ساله نزد بانک، ۱۰۰ درصد سود سپرده خود را در ابتدای دوره در قالب تسهیلات دریافت کند.
به عبارت دیگر به ازای مجموع سودهای ماهانه سپرده مشتری، یک فقره تسهیلات به ضمانت اصل سپرده به وی اعطا شده و اقساط تسهیلات با سود دریافتی از سپرده مشتری باید پوشش داده شود. تسهیلات مذکور در قالب عقد مرابحه اعطا شده و مدت بازپرداخت تسهیلات نیز متناسب با مدت سپرده گذاری مشتری است.
در طرح دوم، مشتریان می‌توانند با سپرده‌گذاری دوساله نزد بانک گردشگری، ۳۰ درصد موجودی سپرده خود را تسهیلات ارزان قیمت دریافت کنند. تسهیلات موضوع طرح با ضمانت اصل سپرده پرداخت می گردد. همچنین مدت تسهیلات متناسب با مدت سپرده گذاری بوده و تسهیلات موضوع این طرح در قالب عقد مرابحه اعطا می شود.
مزایای طرح ” دو سر سود ” بانک گردشگری برای مشتریان شامل دریافت سود سپرده پیش از موعد و در ابتدای دوره، دریافت تسهیلات ارزان قیمت، نیاز نداشتن به ارائه ضامن و دریافت تسهیلات با وثیقه نمودن سپرده و همچنین پرداخت اقساط به صورت خودکار از سود سپرده و عدم نیاز به مدیریت مشتری در پرداخت اقساط است.
تما هموطنان و مشتریان حقیقی و حقوقی بانک که برای تامین نیاز خود تمایل دارند با سپرده گذاری نزد بانک گردشگری از مزایای تسهیلاتی بانک بهره مند شده و یا سود سپرده های خود را پیش از موعد دریافت کنند، می توانند از مزایای طرح ” دو سر سود ” استفاده کنند.
بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد.