×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
طنین زنگ آبادانی استان لرستان با حضور بانک پاسارگاد آوایی فرهنگی یافت

 به گزارش رویداد جدید به نقل ازروابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در روز چهارشنبه مورخ ۲۰ امرداد۱۴۰۰ آیین آغاز عملیات اجرایی ۱۱پروژه آموزشی در قالب ۳۳ کلاس درس در استان لرستان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاهرخی نماینده معزز ولی‌فقیه در استان لرستان، دکتر امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، دکتر سهرابی سرپرست اداره کل ‌آموزش‌و‌پرورش استان لرستان، دکتر ویسکرمی رئیس ستاد اجرائی فرمان امام خمینی(ره) و علی رستمی رئیس شعبه خرم‌آباد بانک پاسارگاد در روستای کمال‌وند شهرستان خرم‌آباد برگزار گردید.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین شاهرخی ضمن اشاره به اقدامات ارزشمند بانک پاسارگاد در راستای آبادانی کشور عزیزمان و به‌خصوص در استان لرستان، اقدامات بانک پاسارگاد را ارزشمند دانسته و مراتب تقدیر و تشکر خود را از این اقدامات و آقای دکتر مجید قاسمی مدیر‌عامل بانک پاسارگاد ابراز داشتند.

گفتنی است بانک پاسارگاد علاوه بر ۱۱ مدرسه در شهرستان‌های خرم آباد (۲ مدرسه)، درود (۱ مدرسه)، الیگودرز (۲ مدرسه)، کوهدشت (۲ مدرسه) و نورآباد (۴ مدرسه)، ساخت ۲ مدرسه دیگر را نیز در دستور کار خود دارد.

فعالیت‌های بانک پاسارگاد در حوزه مدرسه‌سازی در استان‌های کهگیلویه ‌و ‌بویراحمد، هرمزگان، سیستان ‌و بلوچستان، خراسان رضوی، البرز، آذربایجان شرقی، خوزستان، لرستان و گلستان تاکنون ساخت ۲۵ مدرسه را به همراه داشته است، که با احتساب آغازبه‌کار فرآیند ساخت ۱۳ مدرسه دیگر در استان لرستان، تعداد مدارس ساخته‌شده توسط بانک پاسارگاد به ۳۸ باب افزایش خواهد یافت و بیش از ۳۳ کلاس درس به فضای آموزشی استان لرستان افزوده خواهد شد. در حوزه ساخت کتابخانه نیز، ۱۷ کتابخانه در استان‌های اردبیل، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و فارس توسط بانک احداث شده است که تنها بخشی از اقدامات بانک در حوزه امور فرهنگی به شمار می‌رود.


-----
----------------