×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب بلاخره برای کاربران iOS منتشر شد

کاربران اندروید سال‌های متوالی زیادی را با داشتن چنین قابلیتی سپری کرده بودند و حضور این ویژگی برای آن‌ها درحال حاضر به یک حالت عادی برای استفاده از برنامه یوتیوب در کنار یک برنامه دیگر تبدیل شده است. با این حال کاربران یوتیوب در سیستم عامل iOS با وجود صبر طولانی مدت بلاخره قادر هستند یک مورد کامل را از این ویژگی تجربه کنند.

بر اساس گفته‌های تیم توسعه دهنده یوتیوب در حال حاضر این تیم درحال انتشار بروزرسانی برای آیپد و آیفون با محتوای این ویژگی هستند. با تمام این تفاسیر متاسفانه باید بگوییم قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب برای iOS تنها برای کاربران پرمیوم در دسترس است. این درحالی است که برای استفاده از این ویژگی در اندروید نیاز به هیچگونه اکانت پرمیومی نخواهید داشت. اگرچه طبق گفته‌های این تیم به زودی این قابلیت برای تمام کاربران یوتیوب در دسترس قرار خواهد گرفت.

برای استفاده از این قابلیت نیاز به انجام هیچ کار خاصی نیست و تنها کافیست در هنگام پخش ویدیو همانند دیگر برنامه‌ها، با کشیدن انگشت خود از پایین صفحه به بالا، وارد صفحه اصلی شوید. در این حالت یوتیوب با تشخیص خودکار، ویدیو را به صورت پنجره در پنجره برای شما در خواهد آورد.

برچسب ها :

-----
----------------