×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱
قهرمانی تیم فوتبال کارگری شرکت مس در «جام فیفکو» باعث افتخار کشور است

به گزارش رویداد جدید به نقل از مس پرس، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مراسم تجلیل از تیم فوتبال مجتمع مس سرچشمه رفسنجان که در مسابقات فوتبال کارگری شرکت‌های جهان(FIFCO) در امارات به مقام قهرمانی دست یافته بود، با تبریک موفقیت به‌دست‌آمده حضور در این جام را افتخار کشور دانست و افزود: اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران باعث افتخار و خوشحالی است.
وی ادامه داد: شرکت مس باید در همه زمینه‌ها به طور متوازن رشد کند، از این رو در کنار موضوعات مهمی همچون تولید، فروش، توسعه و اشتغال، ورزش هم از موارد حائز اهمیت در مجموعه مس به شمار می‌رود و لازم است برای رشد و تعالی آن برنامه‌ریزی داشت.
سعدمحمدی با ابراز خوشحالی از این که اعضای تیم افتخارآفرین شرکت مس از نیروهای زحمت‌کش، فعال و پرتلاش کارخانه و بخش تولید هستند، افزود: به‌طورقطع موفقیت‌های به‌دست‌آمده ناشی از تلاش و زحمات تک‌تک پرسنل شرکت است.
وی ابراز امیدواری کرد شرکت مس افتخارات بزرگ‌تری را کسب کند و همه از کار کردن در این شرکت احساس غرور کنیم و به خود ببالیم.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران افزود: از خدا می‌خواهم کمک کند که مؤثرتر و محکم‌تر از گذشته در مسیر تحقق موفقیت‌ها قدم برداریم.
🔸خوشحالی مردم بزرگ‌ترین افتخار است
حجت‌الاسلام حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم خطاب به اعضای تیم فوتبال مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، این موفقیت و پیروزی را تبریک گفت.
وی با بیان اینکه مردم را خوشحال کردید و این بزرگ‌ترین افتخار است، ادامه داد: برای من نیز افتخار است که همه شما از کارگران خدوم شرکت مس هستید؛ این افتخاری بزرگ‌تر از قهرمانی است که برای مردم و کشور کسب کردید.
نماینده مردم رفسنجان و انار در خانه ملت افزود: زینت‌بخش این تیم قهرمان، دو فرزند شهید آقایان مسلم عباس‌آبادی و جواد حاج‌باقری هستند که برکت این تیم بودند و در کنار سایر عزیزان این افتخار را برای ما به ارمغان آوردند.
در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی مدیرعامل شرکت مس، مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و نمایندگان کارگران شرکت از بازیکنان تیم فوتبال کارگری تجلیل شد.

-----
----------------