×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۲

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، نمایشگاه پتروشیمی کیش فرصت مغتنمی ایجاد کرد تا منطقه ویژه اقتصادی لامرد با حضور در این نمایشگاه به ارائه و معرفی ظرفیت‌های جذاب این کانون صنعتی بپردازد.

در طول این نمایشگاه نشست های تخصصی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در نفت و گاز با اولویت میادین مشترک و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی به منظور جذب سرمایه‌گذار برگزار گردید. با عنایت به استقبال خوب سرمایه‌گذاران صنعت پتروشیمی از منطقه ویژه اقتصادی لامرد در سال جاری و ورود ۳ سرمایه گذار و شرکت در حوزه پتروشیمی، موضوع تامین سرمایه پتروشیمی ها جهت تحقق و عملیاتی شدنشان بسیار حائز اهمیت است. به همین جهت منطقه ویژه اقتصادی لامرد در این نمایشگاه طی نشستی با مدیریت عامل شرکت تامین سرمایه خلیج فارس (زیر مجموعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس) که به صورت کاملاً اختصاصی روی تامین مالی پروژه‌های پتروشیمی فعالیت می‌کند، به تفاهمی برای همکاری فی مابین رسید و به زودی قرارداد تامین سرمایه سرمایه‌گذاران حوزه پتروشیمی با این شرکت تامین سرمایه در منطقه ویژه اقتصادی لامرد منعقد می شود تا شرایط مالی سرمایه گذاران توسط آن مجموعه تسهیل گردد.
در همین راستا و به منظور تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی در این منطقه، نشستی با مدیران هلدینگ شستا برگزار گردید تا ضمن خلق ارزش افزوده بیشتر در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی، جلوگیری از خام فروشی و اشتغال زایی در این منطقه گام های موثری برداشته شود.