×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲
نشان مسئولیت اجتماعی جشنواره صنعت روابط‌عمومی ایران به بانک توسعه تعاون اهدا شد

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ، این جشنواره که با حضور سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص “نسل پنجم فناوری‌های نو و عملیات همزمان و گسترده روابط‌عمومی‌ها: الگوریتم‌های هوشمند فراگیر” برگزار شد، (جایزه مسئولیت اجتماعی) در حوزه حمایت از مناطق آسیب دیده به روابط‌عمومی بانک توسعه تعاون تعلق گرفت .
شهرام بخشا رئیس اداره کل روابط‌عمومی بانک توسعه تعاون در تبیین اقدامات بانک توسعه تعاون در حوزه مسئولیت اجتماعی گفت: حمایت از هموطنان عزیز در مناطق آسیب‌دیده ناشی از سیل و زلزله از اقدامات بانک توسعه تعاون بوده است، که تسهیلات بانک در بخش مسکن و کشاورزی مناطق اعطا گردیده است.
وی افزود: عملکرد بانک در حوزه اعطای تسهیلات مسکن در مناطق آسیب‌دیده به گونه‌ای بوده است که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراتب تقدیر را از عملکرد بانک توسعه تعاون بجا آورده است.
بخشا خاطر نشان کرد: ایفای تعهد بانک در اعطای تسهیلات حمایتی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و بنیاد شهید نیز به صورت کامل رعایت شده است، به گونه ای که پس از عملکرد مساعد بانک در این زمینه‌ها، سهمیه تکلیفی به بانک در سال پیش رو نیز تا حدود چهل درصد با افزایش مواجه گردیده است.
شایان ذکر است در این مراسم رفیعی رییس انجمن روابط‌عمومی ایران، سیدمحسنی رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی و باقریان دبیرکل جشنواره و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی حضور داشتند .

-----
----------------