×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۲
کارنامه موفق شرکت‌های بیمه‌ای در پوشش ریسک‌های صنعت پتروشیمی

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو؛ دکترنیما نوراللهی در نشست تخصصی “روش های تامین مالی توسط بانک و سوپر مارکت مالی” بیان داشت: صنعت بیمه همواره در حوزه پوشش بیمه ای پتروشیمی موفق بوده و در پرداخت خسارات در اسرع وقت به تعهدات خود عمل کرده است.

وی گفت ، یکی از موضوعات مهم در زمینه پوشش بیمه‌ای صنعت پتروشیمی را انتخاب نوع بیمه‌نامه دانست و اظهار داشت: اغلب صنایع پتروشیمی به علت هزینه‌های پایین تر در قالب بیمه نامه آتش‌سوزی اقدام به خرید بیمه نامه می کنند که البته بهتر است این همکاری در قالب بیمه نامه‌های مهندسی برای ارائه خدمات دقیقتر و مناسب تر انجام شود.

نوراللهی اذعان داشت: بیمه تجارت‌‌نو آماده است که به صورت رایگان خدمت کارشناسانه خود را به صنایع پتروشیمی داشته باشد و نوع بیمه نامه ها را بررسی کند که صنعتگران با خیالی راحت و مطمئن به فعالیت خود ادامه دهند.

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو، گفت: وام بیمه تجارت، محصولی مشترک با بانک تجارت و بیمه تجارت‌نو است که صنعتگران می توانند همراه با خرید بیمه نامه‌های این شرکت، از وام بانک تجارت نیز استفاده کنند.

سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش ازروز دوم تا چهارم اسفندماه سال جاری در جزیره کیش در حال برگزاری است.

شرکت بیمه تجارت‌نو به همراه بانک تجارت در این رویداد حضور دارد.