×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲
گلایه باشگاه‌ها درباره زمان شروع لیگ برتر فوتسال

به گزارش ایسنا، در سال‌های اخیر و پیش از شروع لیگ برتر فوتسال بین سازمان لیگ فوتسال و مدیران باشگاه‌ها جلسه هم‌اندیشی برگزار می‌شد تا برای زمان و نحوه برگزاری بازی‌ها نظر باشگاه‌ها نیز پرسیده شود. سال گذشته البته اختلافات زیادی بین سازمان لیگ و باشگاه‌ها بر سر زمان و نحوه برگزاری بازی‌ها به وجود آمد که شیوع بیماری کرونا در این موضوع بی‌تاثیر نبود.

امسال اما با توجه به برنامه فشرده تیم ملی فوتسال و تصمیم به آغاز لیگ برتر پیش از جام جهانی، این جلسه هم‌اندیشی برگزار نشد و هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال در مورد زمان شروع بازی‌ها تصمیم‌گیری کرد. این اتفاق با ناراحتی برخی مدیران باشگاه‌ها همراه شده و آن‌ها معتقدند بهتر بود نظرات باشگاه‌ها مثل گذشته در این زمین پرسیده می‌شد.

در این میان حتی باشگاه مقاومت البرز تهدید به انحلال و کناره‌گیری کرد و مدیرعامل این باشگاه از فروش امتیاز تیم مقاومت البرز به دلیل بی‌توجهی سازمان لیگ به تیم‌های فوتسال خبر داد.

این در حالی است که برگزاری جلسه هم‌اندیشی با باشگاه‌ها برای زمان شروع لیگ برتر چندان مرسوم نیست و اقدام جالبی بود که در سال‌های گذشته توسط سازمان لیگ فوتسال انجام شد و امسال به دلیل شرایط خاص تصمیم گرفته شد بدون این جلسه در مورد لیگ برتر تصمیم‌گیری شود.

انتهای پیام

-----
----------------