×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳
بازدید مدیرعامل بانک مسکن از پروژه زندگی

 به گزارش رویداد جدید به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،مدیر عامل بانک در بازدید از این پروژه مسکونی بر تسریع در پرداخت تسهیلات جهت تکمیل این واحدها تاکید کرد. وی همچنین با اشاره به واگذاری تعداد ۲۷۰۰ واحد در طرح نهضت ملی مسکن به این شرکت، تعامل بیشتر بانک و دستگاه‌های اجرایی با شرکت مجری را به منظور تسریع در احداث و واگذاری واحدها مورد تاکید قرار داد.
براساس این گزارش‌علی اکبر حسینعلیزاده مدیر عامل شرکت بتن ساز تربت ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های بانک مسکن در تامین مالی پروژه های مسکونی، درخصوص پروژه مسکونی زندگی این شرکت اظهار داشت: این پروژه دارای ۲۱۲۰ واحد می باشد و از پروژه‌های در حال احداث این شرکت است که از محل تسهیلات پرداختی بانک مسکن در بخش بازسازی و بهسازی بافت فرسوده و ناکار آمد شهری تامین مالی شده است.
وی افزود: این شرکت در طرح نهضت ملی مسکن نیز فعال بوده و در حال حاضر احداث بالغ بر ۲۷۰۰ واحد در شهر جدید گلبهار را عهده دار می باشد.

گفتنی است مصطفی تقوی مدیر شعب استان نیز در خصوص پرداخت تسهیلات بافت فرسوده و ناکار آمد شهری این استان اظهار داشت: از سال ۱۳۹۸ تا کنون ، ۷۰فقره تسهیلات بافت فرسوده و ناکارآمد شهری به تعداد ۲۳۴۰ واحد و به مبلغ۳۱۷۸ میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی افزود: مدیریت شعب خراسان رضوی در تامین مالی پروژه های مسکونی شرکت بتن‌ساز تربت تعامل سازنده‌ای داشته است و همچنین این شرکت اولین مشتری بانک مسکن در گشایش اعتبار اسنادی داخلی نیز می باشد.


-----
----------------