×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
بر اساس آمار منتشر شده فروردین ماه اداره کل آمار و بودجه پست بانک ایران، مدیریت شعب استان سمنان، در صدر افزایش تعداد کاربران همراه بانک قرار گرفت

 به گزارش رویداد جدید به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بنابر اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار و بر طبق این آمار، استان سمنان با تحقق ۱۳۹/۶ درصد در رتبه نخست و استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان با ۵۹/۶ و ۳۸/۱ درصد در جایگاه دوم و سوم رشد تراکنش‌های غیر حضوری مشتریان با ایجاد و راه‌ اندازی کد کاربری سرویس همراه بانک قرار گرفتند.

این گزارش نشان می‌دهد که تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان سمنان در فروردین ماه سال جاری نسبت به اسفند سال گذشته، ۳٫۱۳۸ نفر رشد داشته است و ۲۳/۲۷ درصد از اهداف کمی پایش و پویش سال ۱۴۰۱ در زمینه توسعه این سرویس را محقق کرده است.
همچنین تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان در فاصله فروردین ماه سال جاری نسبت به اسفند سال ۱۴۰۰ به ترتیب با ۱۰٫۰۰۹ و ۱٫۵۷۶ کاربر، افزایش داشته است.
بر اساس این آمار، تعداد کاربران همراه بانک تمام استان‌ها در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ نسبت به اسفند سال گذشته، بالغ بر۴/۳۹ درصد رشد کرده  و در مجموع استان‌ها توانسته‌اند ۲۶/۲ درصد از اهداف پایش و پویش در این زمینه را محقق کنند.


-----
----------------