×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳
بیمه انرژی، پتروشیمی و فولاد اولویت اصلی بیمه رازی در سال ۱۴۰۱/ برنامه‌ریزی بیمه رازی با تاکید بر تحقق شعار سال

علی جباری در گفت‌وگو با روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، از اولویت‌های شرکت بیمه رازی خبر داد و گفت: شرکت بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی صنعت بیمه ارائه خدمات بیمه‌ای به صنایع انرژی، پتروشیمی و فولاد را در اولویت اصلی خود قرار داده است.

مدیرعامل بیمه رازی تصریح کرد: بیمه رازی در سال ۱۴۰۱ خدمات نوین بیمه‌ای و محصولات جدیدی را به بازار معرفی خواهد کرد که در این میان فعالیت شرکت با تاکید بر ارائه خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای به زیرساخت‌های کشور است.

او تاکید کرد: شرکت بیمه رازی بخشی از برنامه کاری خود را متناسب با شعار سال طراحی می‌کند و در سال ۱۴۰۱ با توجه به شعار سال ۱۴۰۱ که از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین، ارائه خدمات به شرکت‌های تولیدی دانش بنیان نیز جایگاه قابل توجهی در این شرکت دارد.

جباری در انتها خاطرنشان کرد: یکی از طرح‌های پیشنهادی بیمه رازی برای صنعت بیمه ارائه پوشش‌های بیمه‌ای به حیوانات خانگی همچون سگ، گربه و اسب است که از سال‌های گذشته اسب تحت پوشش قرار گرفته و ارائه خدمات به حیوانات سگ و گربه هنوز نهایی نشده است و با توجه به برنامه‌های بیمه رازی این طرح در دست اقدام نیست


-----
----------------