×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳
ترکیب جدید هیات‌ مدیره بیمه ملت انتخاب شدند

روابط عمومی بیمه ملت، دکتر بهرنگ اسدی قره‌جلو به عنوان رییس هیات‌مدیره و دکتر سید محمدمهدی بهشتی‌نژاد به عنوان نایب‌رییس تعیین شدند.

همچنین بر اساس مفاد ماده ۴۴ اساسنامه شرکت مقرر شد تا زمان انتخاب مدیرعامل مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، انجام وظایف بر عهده آقای داود قاسم‌پور دیزجی قرار گیرد.

**رزومه اعضای هیات‌مدیره جدید شرکت بیمه ملت نیز به شرح زیر است:

دکتر بهرنگ اسدی قره‌جلو دارای تحصیلات دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران و همچنین کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی‌شریف است که تدریس در مقاطع مختلف دانشگاه‌های تهران، علوم اقتصادی (خوارزمی) و علامه طباطبایی از سوابق علمی او محسوب می‌شود.
همچنین دکتر اسدی، مقالات علمی برگزیده در نشریات و کنفرانس‌های متعدد داشته و دارنده چارتر بین‌المللی CFA و حایز رتبه برتر در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد است.
دکتر بهرنگ اسدی قره‌جلو تجربه حضور در نهادهای مهم بازارهای مالی و سرمایه کشور طی سال‌های متمادی از جمله تصدی مدیریت عامل در شرکت‌های تامین سرمایه بانک مسکن و سرمایه‌گذاری دانایان پارس و نیز عضویت در هیات‌مدیره شرکت‌های تامین سرمایه کاردان، بیمه باران، پتروشیمی کرمانشاه، پتروشیمی زنجان و سرمایه‌گذاری اعتماد جم را دارد.

دکتر سید محمدمهدی بهشتی نژاد دارای تحصیلات دکترای آینده‌پژوهی از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه امام صادق علیه‌السلام است و سابقه تدریس در مقاطع مختلف دانشگاه‌های علوم اقتصادی (خوارزمی)، دانشکده بیمه ایران، دانشگاه آزاد اسلامی را دارد و همچنین ارائه مقالات علمی برگزیده در همایش‌های متعدد روز ملی بیمه و همچنین استاد راهنما و داور رساله‌های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا از سوابق اوست.
از سوابق کاری وی تجربه حضور در نهادهای مالی و بازار سرمایه کشور طی سال‌های متمادی از جمله عضو هیات‌مدیره و قائم‎مقام شرکت تامین سرمایه امید از هفت سال پیش تاکنون، ریاست هیات‌مدیره کارگزاری بانک ملی، ریاست هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه تدبیرگران، عضویت در هیات‌مدیره شرکت هلدینگ فن‌آوری اطلاعات فن‌آوا، عضو و رییس موقت هیات‌مدیره شرکت بیمه ملت (سال ۹۷)، ریاست کمیته حسابرسی و عضویت در کمیته ریسک شرکت بیمه ملت، عضویت در کمیسیون تخصصی شورای عالی بیمه از اواسط سال ۱۴۰۰ بوده و نیز مشاوره در شرکت‌های بیمه بازرگانی از سوابق دکتر بهشتی‌نژاد است.

آقای داود قاسم‌پور دیزجی دارای تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (گرایش تجارت الکترونیک ) است.
سوابق علمی وی شامل دوره های بازاریابی و فروش و نیز دوره های مالی از سازمان مدیریت صنعتی و دوره، مدیریت ریسک، اموال و ارزیابی خسارت است.
از سوابق کاری وی می‌توان عضویت به عنوان رئیس و نائب رئیس در هیات‌مدیره شرکت بیمه‌ملت و سرپرست شرکت سهامی بیمه‌ملت، عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت خدماتی و پشتیبانی اقتصاد نوین، رئیس کمیته ریسک شرکت سهامی بیمه ملت، عضو کمیسیون فروش سهام و شرکت‌های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت کارگزاری بیمه تامین آینده (وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی-شستا)، مشاور مدیران عامل شرکت‌های بیمه دی و آرمان، عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات بازرگانی تحفه (وابسته به سازمان اقتصادی کوثر) اشاره نمود.

دکتر مهدی کشاورز بهادری دانشجوی مقطع دکترای حسابداری (ارائه رساله) از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد در رشته حسابداری از دانشگاه تهران است.
سوابق علمی وی شامل بیش از ۱۸ سال سابقه تدریس در دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، سابقه تدریس در دوره‌های مالی و حسابداری سازمان مدیریت صنعتی، عضو هیأت‌علمی دانشگاه رجاء است و همچنین دارای کتاب در زمینه سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار، چندین مقاله علمی- پژوهشی در همایش‌های علمی و مشاوره پایان‌نامه‌های متعدد در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه است.
از سوابق کاری وی حسابدار رسمی (عضو جامعه حسابداران رسمی)، دارای بیش از ۲۱ سال سابقه حرفه‌ای در زمینه حسابرسی مالی، مالیاتی و عملیاتی در انواع شرکت‌های بورسی و غیربورسی در صنایع خودروسازی، فولاد، لیزینگ و بانک‌ها، نهادهای مالی و بیمه‌ها، از سال ۱۳۸۹ مدیر و شریک مؤسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی (معتمد سازمان بورس و اوراق بهادار، بیمه مرکزی و بانک مرکزی)، دارای ۸ سال سابقه بیمه‌ای به عنوان مدیرمسئول حسابرسی مالی در شرکت‌های بیمه معلم و بیمه ما، همکاری با شرکت‌های نرم‌افزاری در تهیه صورت‌های مالی تلفیقی شرکت‌ها و عضو سایر انجمن‌های حرفه‌ای حسابداری اشاره کرد.

آقای محمدتقی چراغی فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته MBA در سازمان مدیریت صنعتی و کارشناسی در رشته حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی است.
وی سال‌های متمادی تجربه حضور در شرکت‌های خدمات بیمه‌ای و کارگزاری بیمه و نهادهای مهم بازارهای مالی و سرمایه را داشته که از آن جمله می‌توان به تصدی مدیریت عامل در شرکت‌های خدمات بیمه‌ای رایان سایپا، شرکت‌های کارگزاری بیمه سایپا و بانک رفاه و عضویت در هیات‌مدیره شرکت‌های شتابکار، سایپا آذین، زامیاد، لیزینگ رایان سایپا، تولید و توسعه ایستگاهی نیروپارسه و معاونت مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی اشاره کرد.
عضویت در کمیته‌های حسابرسی چندین شرکت بورسی و غیربورسی و تجربه چندین سال فعالیت در سازمان حسابرسی و شرکت ساپکو از دیگر سوابق اوست.


-----
----------------