×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳
ترکیب جدید هیات مدیره بانک ملی ایران مشخص شد

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک در این مراسم با تاکید بر اینکه در شرایط جدید کشور، بانک ملی ایران باید نقش مهم تری را در اصلاح قوانین و مقررات بانکی ایفا کند، با اشاره به حضور صمد عزیزنژاد در ترکیب جدید هیات مدیره گفت: باید یک حوزه تحول مطالعات در بانک وجود داشته باشد که با عموم صاحب نظران کشور در ارتباط باشد و حضور ایشان می تواند به تقویت این حوزه کمک کند.
فرزین همچنین ضمن قدردانی از خدمات موسوی زاده به بانک ملی ایران، ادامه داد: هنوز می توانیم از کمک های ایشان بهره مند باشیم چرا که از دانش، علاقه و تجارب خوبی برخوردارند. ضمن اینکه امیدواریم پس از اینکه امروز به مقام شایسته بازنشستگی نایل آمدند، در سایر مراحل زندگی نیز موفق و در پناه خداوند متعال باشند.
مدیر عامل بانک ملی ایران با اشاره بر طراحی سه معاونت امور شعب در استان تهران بیان کرد: با معرفی مدیران جدید در این معاونت ها، از خدمات ارزنده آقای مونسان در هیات مدیره بهره مند خواهیم بود.
همچنین صمد عزیزنژاد عضو جدید هیات مدیره بانک ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه خوشنام بانک ملی ایران ابراز امیدواری کرد که طی مدت ایفای مسئولیت خود، از راهنمایی ها و توانمندی های همکاران بهره مند باشد.
حسن مونسان دیگر عضو جدید هیات مدیره نیز در این مراسم ضمن قدردانی از بذل اعتماد دکتر فرزین برای این انتصاب، گفت: تمام تلاش خود را برای ارتقای عزت و عظمت این نهاد بزرگ بیش از گذشته و در مسئولیت جدید به کار می گیرم.
علی موسوی زاده عضو سابق هیات مدیره بانک هم مسئولیت در بانک ملی ایران را به اندازه چند وزارتخانه بزرگ دانست و گفت: مسئولیت در این بانک بسیار سنگین و مهم بوده زیرا با آحاد مردم و بخش های اثرگذار کشور در ارتباط است. بانک ملی ایران مایه افتخار و آبروی کشور است و امیدوارم مدیران جدید نیز نگرش جدیدی به بانک داشته باشند.
در پایان نیز عباس شفیعی رییس هیات مدیره بانک ضمن تبریک به اعضای جدید هیات مدیره از خدمات موسوی زاده و ایده های نوآورانه ایشان طی دوره خدمتی خود قدردانی کرد.
گفتنی است حسن مونسان عضو جدید هیات مدیره پیش از این در سمت های ریاست امور شعب سمنان، ریاست امور شعب خراسان رضوی و معاونت امور شعب مدیر عامل بانک ملی ایران مشغول به خدمت بوده است.
همچنین صمد عزیز نژاد دیگر عضو جدید هیات مدیره دارای دکترای اقتصاد پولی و مالی بوده و سوابقی چون مدیریت گروه بازارهای مالی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی،عضویت در شورای مدیریت ریسک بانک ملت،مشاور رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و مشاور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود دارد.


-----
----------------