×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳
تسهیل ارائه خدمات سلامت به بیمه‌شدگان، مهم‌ترین راهبرد بخش درمان تأمین‌اجتماعی است

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر مهدی اسلامی، معاون درمان سازمان در این جلسه اظهار داشت: همکاران بخش درمان تأمین‌اجتماعی در صف مقدم خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان قرار داشته و مسئولیت سنگینی بر عهده دارند. در شرایط سخت، باید هنرمندانه کار کنیم و با همکاری و هم‌افزایی، طرح‌هایی را تهیه و اجرا نماییم که رضایتمندی حداکثری ذی‌نفعان را کسب کنیم. هنر مدیریت این است که از منابع و امکانات محدود، بهترین استفاده را برای پاسخگویی به نیازهای نامحدود و رو به رشد داشته باشیم و این هنری است که هر مدیری در هر شرایطی به‌ویژه در شرایط دشوار باید واجد آن باشد.
وی یادآور شد: حفظ انگیزه و داشتن نیت خیر، باعث جلب امداد الهی می‌شود و خیر آن به مردم می‌رسد. انجام کار کارشناسی، تجمیع اطلاعات، طراحی و اجرای برنامه‌های تسهیل خدمت‌دهی به بیمه‌شدگان به‌ویژه در مناطق محروم در زمره اهداف و راهبردهای اصلی معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی است.
دکتر اسلامی افزود: حوزه درمان نیازمند تصمیم‌گیری‌های فوری است و الزامات چنین تصمیماتی باید مورد توجه واقع شود.
مدیران درمان تأمین‌اجتماعی استان‌های کرمان، یزد، فارس، هرمزگان و بوشهر نیز در این جلسه، مسائل و چالش‌های بخش سلامت در استان‌های خود را طرح و خواستار توجه جدی به شرایط ویژه استان‌ها در تصمیم‌گیری‌های کلان مدیریتی و فراهم شدن امکان مدیریت به تناسب شرایط خاص هر استان شدند.
شایان ذکر است شرکت‌کنندگان در این جلسه، پیش از آغاز این نشست، ضمن حضور در گلزار شهدای کرمان و مرقد مطهر سپهبد شهید قاسم سلیمانی به مقام شامخ این شهید و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند. بازدید از بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان از دیگر برنامه‌های سفر معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی به استان کرمان بود که در جریان این بازدید، دکتر مهدی اسلامی با کارکنان و بیماران بستری در این بیمارستان گفتگو کرد.


-----
----------------