×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
جهش ۱۰۴ درصدی عملکرد بانک ملت

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملت، همچنین بانک ملت با ثبت مبلغ ۴ هزار میلیارد تومان در خرداد ماه سال جاری، توانسته تراز عملیاتی ماهانه خود را بیش از ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ۱۸ درصد نسبت به ماه قبل  ارتقاء داده وقدرت سودسازی خود را به اثبات رسانده و به رشد ۲۸ درصدی خالص درآمدکارمزد (غیر مشاع) نیز نسبت به ماه گذشته دست یابد.
شایان ذکر است  منابع غیر هزینه زای ریالی و ارزی بانک ملت نیز بیش از ۱۵۷ هزار میلیارد تومان (حدود ۹۷ درصد نسبت به خرداد ماه سال گذشته) افزایش یافته است که رشد مذکور عمدتاً مربوط به افزایش ۱۳۲ درصدی جذب سپرده های جاری ریال می باشد.
همچنین بانک ملت موفق به اعطای تسهیلات (ریال و ارز) بیش از ۷۸۶ هزار میلیارد تومان تا پایان خرداد ۱۴۰۱ گردیده که نسبت به مدت مشابه با رشد ۲۳ درصدی مواجه بوده است . طبق این گزارش و با فرض ثبات سایر عوامل، بدون لحاظ سود تسعیر ارز و سود تقسیمی شرکتهای زیرمجموعه، می توان انتظار داشت که تراز عملیاتی بانک ملت در سال ۱۴۰۱ حداقل به رقم ۵۰ هزار میلیارد تومان در سال برسد که این  سودآوری رکورد بی نظیری را برای بانک ملت در سال جاری رقم می زند.


-----
----------------