×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳
حمایت از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بیش از گذشته ادامه خواهد یافت

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه در کارگاه مدل کسب‌وکار این شرکت اظهار کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، باشگاهی درجه یک در کشور است، چرا که فولاد مبارکه نیز شرکتی برتر در سطح کشور و منطقه است و همیشه انتظار می‌رفته که این باشگاه حرفه‌ای‌تر از قبل رشد کند و به جایگاه اصلی و واقعی خود در ورزش کشور برسد.

وی افزود: حوزه باشگاه‌داری در کشور ما با باشگاه‌داری در دنیا متفاوت است و ما توقع داریم باشگاه سپاهان در زمینه باشگاه‌داری و زمینه‌های دیگر با برنامه‌ریزی به‌زودی به بالاترین سطح در دنیا برسد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: سپاهان باید مدل‌های درآمدزایی خود را قویتر از قبل طراحی و پیاده کند. باشگاه فولاد مبارکه سپاهان علیرغم همه موانعی که در ورزش کشور دارد باید در بازه زمانی مشخصی به اهداف اقتصادی خود و دیگر اهداف از پیش تعیین‌شده برسد، چرا که این باشگاه با عملکردی کیفی در حال فعالیت است.

وی تأ کید کرد: ما باید برند سپاهان را از برندی منطقه‌ای و ملی به برندی بین‌المللی تبدیل کنیم، چرا که این برند در بسیاری از رشته‌ها فعال بوده و به طور مثال می‌تواند در بسیاری از شهرهای دیگر نیز تیم‌های ورزشی خود را تشکیل دهد و به فعالیت بپردازد. البته تا کنون فعالیت‌های زیادی برای اعتلای برند سپاهان انجام شده، ولی این فعالیت‌ها باید جدی‌تر و بیشتر از قبل انجام شود.

طیب‌نیا افزود: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان باید مدل‌های کسب‌وکار خود را در جهت گسترش فعالیت‌های خود توسعه دهد و مسئولیت اجتماعی خود را نیز تقویت نماید و این فعالیت‌ها در جهت تقویت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان می‌تواند در عرصه‌های دیگر مانند تولید پوشاک، ایجاد کمپ‌های ورزشی و… وارد شود و با قدرت قدم بردارد. همین‌طور در عرصه‌های فرهنگی نیز باید با قدرت بیشتری پیش برود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: سپاهان جزو معدود باشگاه‌هایی است که تیم‌های پایه تا بزرگسال را در بسیاری از رشته‌ها دارد و در همه عرصه‌ها به‌ویژه عرصه‌های فرهنگی، ورزشی و در عرصه نوآوری و دانش‌بنیان با نگاهی متفاوت نسبت به دیگر باشگاه‌ها اقدامات خود را انجام می‌دهد.

وی متذکر شد: ما از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از گذشته تا کنون حمایت کرده‌ایم و باز هم بیشتر از قبل حمایت خواهیم کرد چون اعتقاد داریم این باشگاه باید قوی‌تر از قبل فعالیت‌های خود را انجام دهد و با قدرت بیشتری برای رسیدن به جایگاه واقعی خود تلاش کند. علاوه بر این در عرصه‌های جدید نیز باید با قوت ورود پیدا کند.


-----
----------------