×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳
حمایت از نمایندگان سیاست اصلی مدیر عامل بیمه رازی/ رشد ۱۵۰ درصدی جذب نماینده در بیمه رازی

به گزارش رویداد جدید به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، فریدون کاظمی- مدیر راهبری فروش بیمه رازی که مهمان سی و پنجمین رویداد سه‌شنبه‌های پاسخگویی بود، با اشاره به اینکه اولویت شرکت بیمه رازی حمایت و توسعه فعالیت شبکه نمایندگان است، گفت: در ماه‌های گذشته انتقادهای بسیاری به فعالیت شرکت‌های فروش برخط بیمه نامه وجود داشته که نظرات کارشناسی در این زمینه از سوی بیمه رازی به بیمه مرکزی ارائه شده است و بیمه مرکزی سازکار مشخصی را برای فعالیت این شرکت‌ها اعلام کرده است.
وی تصریح کرد: شرکت‌های برخط صدور بیمه‌نامه به عنوان کارگزار در صنعت بیمه شناخته می‌شوند و هر کارگزار به صلاحدید خود با یک نماینده در هر شرکت بیمه‌ای فعالیت دارد و به قطعیت می‌توان گفت که در این زمینه بیمه رازی هیچ دخالتی برای معرفی نماینده نداشته است.
مدیر راهبری فروش بیمه رازی یادآور شد: لازم است ذکر شود که بیمه رازی به کارگزار و نماینده همکار اعلام کرده که امکان صدور بیمه‌های تمدیدی بیمه رازی توسط شرکت‌های برخط و نماینده همکار با این شرکت‌ها وجود ندارد و در صورت احراز این تخلف با متخلف برخورد خواهد شد.
کاظمی در پاسخ به سوالی در رابطه با بیمه تامین اجتماعی نمایندگان گفت: با توجه به الزام سازمان تامین اجتماعی در زمینه بیمه نمایندگان، بیمه تامین اجتماعی نمایندگان اجرایی خواهد بود و این در حالی است که طرح بیمه درمان تکمیلی نمایندگان بسیار مناسب بوده و از سوی نمایندگان رضایت به همراه داشته است.
او در ادامه طرح سوالات نمایندگان در سی و پنجمین رویداد سه‌شنبه‌های پاسخگویی، افزود: از سال گذشته طرحی از سوی روابط عمومی در زمینه تبلیغات شهرستان‌ها ارائه شد که طرح مناسبی بود زیرا با توجه به فرهنگ هر منطقه، تبلیغات محیطی از سوی شعب انجام می‌شود، که این طرح امیدواریم در سال جاری نیز ادامه پیدا نماید.
مدیر راهبری فروش بیمه رازی تصریح کرد: در سال‌های گذشته برنامه تغییر لوگو بیمه رازی آغاز شد اما این برنامه مناسب نبود و اجرایی نشد و بازگشت به سمت لوگو سابق صورت گرفت، از این رو تابلو نمایندگان در حال حاضر متحدالشکل نیست که برای رفع این موضوع طرح جدیدی ارائه شده است.
کاظمی خاطرنشان کرد: جذب نمایندگی در صنعت بیمه با کاهش ۱۹ درصدی همراه بوده است اما این اتفاق در بیمه رازی رشد ۱۵۰ درصدی را به ثبت رسانده است.
او با تاکید بر اینکه بنابر صلاحدید مجموعه و در راستای پیشبرد اهداف مجموعه مقرر شد تا نمایندگان با مدیران فنی به صورت مستقیم در ارتباط باشند، یادآور شد: در زمینه همکاری با نمایندگان تمدید قراردادها سه ساله شده است و این موضوع طی یک برنامه فرآیند اصلاحی که از سال ۱۳۹۸ آغاز شده، محقق شده است.
مدیر راهبری فروش بیمه رازی در رابطه با شرایط صندوق نمایندگان گفت: صدور بیمه نامه شاخصه صندوق نمایندگان است که با توجه به این مورد پیشنهاد جدیدی مبنی بر تعیین درجه نمایندگان بر پایه میانگین عملکرد فصلی ارائه شده که بعد از تصویب در هیات عامل صندوق نمایندگان ساماندهی خواهد شد.
کاظمی در انتها در رابطه با جشنواره اوج با بیان اینکه ۲۰۰ نفر از نمایندگان به عنوان برگزیدگان جشنواره اوج معرفی شده‌اند، گفت: در ایام پایانی سال گذشته با توجه به بازار فصلی فروش بیمه‌نامه، جشنواره اوج طراحی و اجرایی شد و با وجود آنکه انتقاداتی به این جشنواره وجود داشت اما بنابر دستور مدیریت محترم عامل تعهدات بیمه رازی نسبت به برگزیدگان جشنواره انجام خواهد شد.
براساس این گزارش در انتهای سی و پنجمین رویداد سه‌شنبه‌های پاسخگویی به رسم یادبود و در راستای مسئولیت اجتماعی، سند یک اصله درخت که به نام فریدون کاظمی- مدیر راهبری فروش بیمه رازی در منطقه لویزان تهران کاشته شده است از سوی دکتر ناصرالدین اسلامی فرد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل به وی اهدا شد.


-----
----------------