×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲
رکورد سالیانه تولید در خطوط اسکین‌پاس ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه شکسته شد

وی افزود: این موفقیت در شرایطی حاصل شد که تولید محصولات خاص نظیر    ورق سطح نمایان خودروسازی و تولید محصولات فروش از اسکین نیز انجام شده است.

عبدالرحیم صادقی رئیس خطوط اسکین‌پاس و تمپرمیل شرکت فولاد مبارکه نیز در این خصوص در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد اظهار کرد: خطوط اسکین ۱ و ۲ از فرایندهای اصلی زنجیره تولید محصولات سرد فولاد مبارکه بوده و ظرفیت تولید محصولات با عرض حداکثر هزار و ۶۸۰ میلی‌متر و ضخامت ۳/۰ میلی‌متر تا ۳ میلی‌متر را دارد.

وی افزود: ازجمله مهم‌ترین عوامل به دست آمدن این موفقیت می‌توان به تلاش و کوشش کارکنان تولید و انجام به‌موقع تعمیرات توسط کارکنان تعمیرات اشاره کرد که ضمن افزایش آماده‌به‌کاری خط تولید، از بروز توقفات اضطراری جلوگیری کرده است.

رئیس خطوط اسکین‌پاس و تمپرمیل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: این موفقیت، نشانه‌ای از عزم کارکنان این واحد جهت رسیدن به اهداف کلان مدیریت سازمان بوده که از کوشش‌های بی‌دریغ کارکنان تولید و تعمیرات واحد قدردانی می‌کنم و امیدوارم که در آینده نیز این افتخارآفرینی‌ها تداوم داشته باشد.

وی در پایان از حمایت صمیمانه مدیریت ناحیه نورد سرد، مدیریت محصولات سرد و پوشش‌دار و همکاری گروه فنی تولید، تعمیرات نورد سرد، واحد برنامه‌ریزی تولید نورد سرد، واحدهای کنترل کیفیت، کارگاه غلتک، خطوط نهایی و باکس‌آنیلینگ و دیگر واحدهای درگیر در کسب این رکورد قدردانی کرد.

-----
----------------