×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
طی دو ماه ابتدای امسال؛ تسهیلات بانک کارگشایی گره گشای مشکلات بیش از ۳۱ هزار نفر شد

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی یکی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که به منظور گره گشایی از مشکلات و رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری افراد محروم و نیازمند جامعه در فروردین و اردیبهشت ماه امسال تعداد ۳۱ هزار و ۴۸۲ فقره وام قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری به ارزش سه هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.
بانک کارگشایی می کوشد در مواقع ضروری با حداقل زمان در ازای ترهین طلاآلات با پرداخت تسهیلات جعاله و وام قرض الحسنه برای کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و … در کنار مشتریان خود باشد.
بانک کارگشایی در این مدت نیز تعداد ۱۲ هزار و ۲۷۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بیش از ۲۲۶ میلیارد ریال و تعداد ۱۹ هزار و ۲۱۰ فقره تسهیلات جعاله به ارزش دو هزار و ۹۳۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
در همین راستا، این بانک طی سال گذشته نیز بیش از ۲۹۸هزار فقره تسهیلات بالغ بر  ۳۰ هزار و ۴۵۸ میلیارد ریال اعطا کرده است.
بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در حال حاضر با ۱۳ شعبه و ۴۲ دایره فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد از جمله پرداخت وام قرض الحسنه، اعطای تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک و… به مشتریان خود است.


-----
----------------