×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
فولاد مبارکه در مسیر توسعه هدفمند صنعت فولاد و صنایع معدنی کشور

همان‌گونه که رئیس‌جمهور محترم در این مراسم بیان کردند، نقش دولت، هدایت، حمایت، نظارت و اولویت‌بندی در حوزه صنعت و معدن است که انتظار می‌رود مشکلات این بخش برای رشد و توسعه اقتصادی کشور برطرف شود.
در صورتی که حمایت‌های دولت به درستی انجام شود، برای صنعت‌گران این اطمینان حاصل می‌شود که در حوزه‌های مختلف با اقتدار به اهداف از پیش تعیین‌شده خود برسند تا کشور در حوزه صنعتی و معدنی به سرآمدی و بالندگی برسد
فولاد مبارکه وظیفه خود می‌داند به عنوان یکی از صنایع بزرگ کشور، از کلیه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها حمایت کند و در این راستا، مرکز نوآوری و فناوری در شرکت فولاد مبارکه، فعالیت‌های رو به رشدی را آغاز کرده است.
به لطف الهی و به واسطه سرمایه‌گذاری‌های هدفمند، طی ۲ دهه اخیر در حوزه صنعت و معدن، این بخش به نقطه قوّت اقتصاد ملّی کشور مبدّل شده است؛ صنعت فولاد در حوزه صنعت و معدن کشور پیشتاز بوده و به واسطه افزایش تولید و عرضه آن، امروز کشور ما در این بخش در دنیا حرفی برای گفتن دارد.
دشمنان درصدد جلوگیری از توسعه صنعت و معدن کشور هستند اما در این بخش خود را مقاوم کرده‌ایم و به توفیق الهی، با رفع موانع موجود، با اقتدار و خودکفایی در حوزه صنعت و معدن، موفقیت‌های زیادی به دست می‌آوریم.
فولاد مبارکه در حوزه‌های زیرساختی و زیربنایی در صنعت فولاد کشور گام‌های بلندی برداشته و هم‌اکنون به سمت توسعه صنایع نسل ۴ و ۵ و هوشمندسازی صنایع موجود در حال حرکت است.
فولاد مبارکه علاوه بر راه‌اندازی مرکز نوآوری و فناوری، از هرگونه فعالیت‌های نظام‌مند دانش‌بنیان در حوزه صنعت فولاد حمایت می‌کند


-----
----------------