×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
پرچم بیمه سرمد بر فراز قله هزار

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، سمیرا معماری، کارشناس مدیریت استان هرمزگان این شرکت موفق شد، به قله ۴۵۰۱ متری هزار کرمان صعود کند و پرچم بیمه سرمد را بر فراز مرتفع‌ترین قله جنوب کشور به اهتزار درآورد.

معماری که از سال ۹۵ رشته کوهنوردی را دنبال می‌کند، درباره جزئیات صعود به قله هزار کرمان گفت: از مسیر روستای باب زنگی از توابع شهرستان راین کرمان، به سمت قله هزار حرکت کردم و پس از ۶ ساعت پیمایش توانستم قله هزار را فتح کنم.

وی افزود: قله هزار با ارتفاع ۴۵۰۱ متر از سطح دریا، مرتفع‌ترین قله استان کرمان و جنوب کشور است و به دلیل وجود هزار نوع گیاه گوناگون در دامنه این کوه، به نام هزار مشهور شده است.

کارمند مدیریت استان هرمزگان بیمه سرمد درباره علاقه خود به کوهنوردی گفت: از سال ۹۵ با ورود به یک باشگاه طبیعت‌گردی به رشته کوهنوردی علاقه‌مند شدم و اولین صعودم به قله تشگر در استان هرمزگان بود که ۳۲۶۷ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و بلندترین قله این استان است.

معماری که در صعود اول خود نیز پرچم بیمه سرمد را بر فراز قله تشگر به اهتزار درآورده بود، گفت: همیشه پرچم بیمه سرمد را به همراه دارم و مصمم در تمام صعودهایم، پرچم سرمد را بر فراز قله‌های ایران به اهتزار درآورم.

وی که در کنار رشته کوهنوردی، در رشته‌های دوچرخه‌سواری و تکواندو نیز به مربیگری مشغول است، گفت: رشته کوهنوردی را به صورت حرفه‌ای دنبال خواهم کرد و برنامه دارم در ماه آینده به قله شیرکوه استان یزد صعود کنم.


-----
----------------