×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳
تجلیل از شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به‌عنوان صادرکننده نمونه

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، این شرکت در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، جایزه «صادرکننده نمونه استان» برای سال ۱۴۰۱ را کسب کرد.

شرکت ورق خودرو در سال گذشته موفق شد با صادرات بیش از ۱۶ هزار تن ، گام مهمی در صادرات و ارزآوری در شرایط تحریمی کشور برداشته است.

حمید شجاعی، مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، در همین خصوص اظهار کرد: این شرکت از ابتدای تاسیس خود تاکنون، همواره در راستای سیاست‌های کلان اقتصادی کشور، صادرات و ارزآوری را مد نظر قرار داده و برای آن به جد کوشیده است.

در همین راستا طی سال گذشته بیش از ۱۶ هزار تن محصول به کشورهای دیگر صادر کرده است. وی افزود: امروز در شرایط تحریمی ویژه کشور صادرات محصولات، زمینه‌ساز ارزآوری، رشد تولید و توسعه صنعت است. به همین دلیل شرکت ورق خودرو همواره کوشیده ضمن تامین نیازهای داخلی صنایع پایین دستی به ویژه صنعت خودرو و لوازم خانگی، صادرات محصولات را مورد توجه قرار دهد و ضمن ارزآوری برای کشور، زمینه رشد تولید را فراهم کند.

گفتنی است این رویداد شامگاه چهارشنبه، ۲۴ آبان ماه، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس خانه صمت ایران، استاندار چهارمحال و بختیاری، صنعتگران و معدنکاران در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد. شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، تنها تولیدکننده ورق گالوانیزه کشور است که به صورت تخصصی به تولید گریدهای ویژه مورد نیاز صنعت خودروسازی می‌پردازد. شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری زیر مجموعه گروه صنعتی فولاد مبارکه می باشد.


-----
----------------