×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
طرح همسان‌سازی «سختی‌ کار» نیروهای پیمانکار فولاد خراسان اجرا شد

معاون «منابع انسانی و امور اجتماعی» شرکت مجتمع فولاد خراسان با اعلام این خبر، افزود: با تاکید دکتر غفوری، مدیرعامل، مبنی بر ضرورت پرداخت عادلانه و همسان حقوق و مزایای تمام نیروهای شاغل در سایت صنعتی شرکت، طرح «همسان‌سازی سختی کار» با تایید هیات مدیره تصویب و با پرداخت در حقوق خردادماه به اجرا درآمد.

صبوریان افزود: امتیاز سختی کار نیروهای پیمانی شاغل در فولاد خراسان، از اردیبهشت سال ۱۴۰۱ مصوب شده و‌ پرداخت آن به همراه معوقه اردیبهشت ماه، در حقوق خردادماه صورت گرفت.

به گفته وی، مابه‌التفاوت ناشی از اجرای این طرح نسبت به مبلغ پیشین دریافتی کارکنان پیمانکار، ماهانه بالغ بر ۲میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال محاسبه شده است.

رییس «سازماندهی، تشکیلات و‌ طبقه بندی مشاغل» شرکت در این باره گفت: بررسی تطبیقی سختی کار ۱۸۸ پست با مشاغل مشابه در شرکت صورت گرفت که در نتیجه‌ی آن، ۹۵۲ تن از نیروهای شاغل در ۱۱ شرکت پیمانکار، مشمول امتیاز سختی کار مصوب شدند.

زهرا کوشکی با بیان این که امتیاز یاد شده بر اساس نوع شغل و سختی کار هر پست متفاوت است، افزود: با برگزاری جلسات متعدد و بررسی تخصصی و تطبیقی مشاغل، با حضور معاون بهره برداری و کارشناسان معاونت‌های منابع انسانی و تولید، همسان‌سازی بر اساس مشاغل کارکنان فولاد خراسان با هدف ارتقای انگیزه‌های کاری و جبران عادلانه خدمت، در آیتم‌های حقوق مبنا محاسبه و‌ پرداخت می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


-----
----------------