×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
چهار ستاره بزرگ والیبال جهان در پیکان/خودروسازان با توپ پُر در جام باشگاه‌های آسیا

به گزارش رویداد جدید به نقل از ایکوپرس- والیبال پیکان به عنوان پرافتخارترین تیم آسیا به منظور حضوری مقتدرانه در رقابت‌های جام باشگاه‌های قاره کهن سعی دارد با تیمی قدرتمند وارد مسابقات شود.
از این رو باشگاه پیکان به طور رسمی اعلام کرده، اروین انگاپت، نیمیر عبدالعزیز، سعید معروف و سیدمحمد موسوی به تیم والیبال این باشگاه‌ها پیوسته‌اند و در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا این تیم را همراهی خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه پیکان، بر این اساس نیمیر عبدالعزیز ستاره تیم ملی هلند و اروین انگاپت بازیکن ارزشمند تیم ملی فرانسه که هر دو عضو باشگاه مودنای ایتالیا هستند، در یک قرارداد خواهرخواندگی، به پیکان ملحق شده‌اند. 
مدیران باشگاه پیکان از چند هفته قبل برای عقد قرارداد خواهرخواندگی با باشگاه مودنا وارد مذاکره شدند و طبق همین قرارداد دو ستاره مطرح والیبال دنیا که عضو باشگاه ایتالیایی هستند چند روزی به ایران خواهند آمد و با پیراهن پیکان در رقابت‌های آسیایی حضور خواهند یافت.
همچنین سعید معروف و سیدمحمد موسوی دو ستاره سابق تیم ملی ایران که در سال‌های گذشته عناوین جهانی مختلفی را به دست آورده‌اند هم یار پیکان در رقابت‌های آسیایی خواهند بود.
موسوی چند روزی است در تمرینات پیکان حضور یافته، سعید معروف هم در روزهای آینده به تهران می‌آید و به جمع شاگردان پیمان اکبری اضافه خواهد شد.
همچنین انگاپت و عبدالعزیز دو ستاره خارجی والیبال پیکان نیز چند روز قبل از شروع مسابقات جام باشگاه‌های آسیا وارد تهران خواهند شد تا برای حضور در ترکیب پیکان استارت بزنند.
گفتنی است، رقابت‌های جام باشگاه‌های والیبال آسیا از ۲۴ اردیبهشت‌ماه به میزبانی باشگاه پیکان در تهران برگزار می‌شود. پیکان در این مسابقات با نمایندگان تایلند، عراق و ژاپن هم‌گروه است.


-----
----------------